Günpet A.Ş.Şirketimiz 2004 yılında Shell bayisi olarak toptan akaryakıt satışı faaliyetine başlamış, akaryakıt istasyonu işletmeciliği alanında bir aile şirketi olmanın yarattığı sinerjiyi kullanarak gelişimini devam ettirmiştir.

Firmamız yılların getirdiği tecrübeyi de kullanarak daima en iyi, en kaliteli hizmeti sunmayı kendine hedef olarak belirlemiştir. Geçen zaman içerisinde gerek toptan akaryakıt satışlarımız gerekse istasyondan perakende satışlarımızla ve modern yatırımlarımızla sizlerin yanında olduk, olmaya devam edeceğiz.

Kurulduğu yıllardaki gibi, hala ilk günkü heyecanımızdan ve hizmet anlayışımızdan hiç bir şey kaybetmeden, günümüz koşullarına ve gelişen teknolojiye uygun olarak, sizlerden aldığımız güçle yine siz değerli müşterilerimize hizmet etmeye devam edeceğiz.

Neden Shell?

The Shell Co., güvenilir ve kaliteli yakıt sağlaması, tüketicilere verdiği değer ve toplumsal bakış açısıyla Türkiye’nin lider akaryakıt dağıtım firmalarından biridir.

Lokasyonumuz itibariyle, bölgemizde 2004 yılından beri tek Shell bayisi olarak hizmetlerimiz devam etmektedir.

Shell’in Sağlık, Emniyet, Güvenlik, Çevre (HSSE) ve Sosyal Performans (SP) konularını kapsayan geniş bir standartlar ve kurallara sahip olan kurumsal bir firma olması, Gündoğdu Grup’un kurumsal bakış açısıyla örtüşmekte ve yıllardır süren bu ortaklığın ilerlemesinde rol oynamaktadır.

İletişim Bilgileri

 Adres: SHELL A.Ş.(Günpet A.Ş.)  Bulgurlu Mah. Libadiye Cad. Toygar Çeşme Sokak. No:91 Çamlıca-Üsküdar / İSTANBUL-TÜRKİYE

Tel: +90 216 335 31 50

Faks: +90 216 335 30 45

E – posta : gunpet@gundogdugrup.com

İletişim Formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Harita