Gündoğdu Grup

Gündoğdu Grup

Gündoğdu Grup farklı sektörlerde faaliyetlerini sürdüren şirketler topluluğudur.

1976 yılında Grup Başkanı olan Ali Bilgin Balcı’nın kurduğu şahıs işletmesi Bilgi Ticaret 1980 yılında kurumsal bir kimlik kazanarak Anonim Şirkete dönüştürüldü ve Ocak 1990′da Gündoğdu Yapı End. A.Ş. doğdu.

Bu sektör doğrultusunda ilerlemeyi sürdüren Gündoğdu Eylül 1993′te Güntur Otelcilik ve Turizm İşletmeleri A.Ş. ‘yi oluşturdu. Sidonya Hotel, 40 oda, 80 Yatak kapasiteli 3 yıldızlı bir otel olup İstanbul’un Kadıköy ilçesinde halen faaliyetini sürdürmektedir.

Farklı sektörleri bünyesinde bulunduran Gündoğdu Grup, enerji sektörüne de el atmış, 1996 yılında Günpet A.Ş. kurulmuştur. The Shell Company bayisi olarak halen faaliyetini sürdürmektedir.

Gündoğdu Grup

Gündoğdu Grup

Gündoğdu Grup, otelcilik ve enerji alanlarında genişlemeyi seçmiştir. Bu doğrultuda, 2004 yılında Çamlıca’da alt yapısı bitmiş olan kapalı yüzme havuzlu, spor salonlu, 50 oda 100 kişi kapasiteli, 4 yıldızlı otelini 2007 yılında faaliyete sokmuştur.

Aynı zamanda 2004 yılında ikinci akaryakıt istasyonu projesi tamamlanmıştır.

Bununla beraber müşterilerine kusursuz hizmet verebilmek adına grup bünyesinde kurulan mobilya atölyesinde mobilya tasarım, üretim ve montajı yapılıp verilen taahhütler eksiksiz yerine getirilmektadir.

Kuruluşundan bugüne farklı gereksinimlere yönelik yapıları kaliteli malzeme ve maksimum zaman yönetimiyle “kaliteye” öncelik vererek gerçekleştirmektedir. İşyeri Konut, Kooperatif, Hizmet Binaları, Fabrika, Eğitim ve Sağlık bina inşaatları v.b. iştigal konuları olup bu işler için yeterli kapasitede makine parkuru ve teknik alandaki deneyimli ve yetenekli kadrosuyla temelden ince inşaata, dekorasyondan restorasyona tüm alanlarda faaliyet göstermektedir.

Gündoğdu Grup Olarak gelişme ve büyümedeki amacımız; uluslararası standartlarda hizmet üretmek, ileri teknolojiler kullanarak sürekli gelişmek ve işgücünü verimli bir şekilde kullanarak tüketiciyi memnun edip Türk ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Gündoğdu Grup

Gündoğdu Grup farklı sektörlerde faaliyetlerini sürdüren şirketler topluluğudur.

Güntur Otelcilik ve Turizm İşletmeleri A.Ş.

Sidonya Hotel, 40 oda, 80 Yatak kapasiteli 3 yıldızlı bir otel olup İstanbul’un Kadıköy ilçesinde halen faaliyetini sürdürmektedir.

Güntur Otelcilik ve Turizm İşletmeleri A.Ş.

Qeen Hotel & SPA kapalı yüzme havuzu,SPA merkezi,  spor salonu ve  50 oda 100 kişi kapasitesiyle Çamlıca’da faaliyettedir, Queen Hotel 4 yıldızlıdır.

Günpet A.Ş.

The Shell Company bayisi olarak halen faaliyetini sürdürmektedir.

DECORESS Raf ve Mağaza Ekipmanları

2700 m2 üretim alanıyla Beylerbeyinde hizmet vermektedir.