Gündoğdu Yapı End. A.Ş.

1976 Yılında Grup Başkanı olan Ali Bilgi Balcı’nın kurduğu şahıs işletmesi Bilgi Ticaret 1980 yılında kurumsal bir kimlik kazanarak anonim şirkete dönüştürüldü ve Ocak 1990 da Gündoğdu Yapı End. A.Ş. doğdu.

1970’den bugüne farklı gereksinimlere yönelik yapıları kaliteli malzeme ve maksimum zaman yönetimiyle “kaliteye” öncelik vererek gerçekleştirmektedir. İşyeri Konut, Kooperatif, Hizmet Binaları, Fabrika, Eğitim ve Sağlık bina inşaatları v.b. iştigal konuları olup bu işler için yeterli kapasitede makine parkuru ve teknik alandaki deneyimli ve yetenekli kadrosuyla temelden ince inşaata, dekorasyondan restorasyona tüm alanlarda faaliyet göstermektedir.

Bununla beraber müşterilerine kusursuz hizmet verebilmek adına grup bünyesinde kurulan mobilya atölyesinde mobilya tasarım, üretim ve montajı yapılıp verilen taahhütler eksiksiz yerine getirilmektadir.

Gündoğdu Yapı End. A.Ş.

1976 Yılında Grup Başkanı olan Ali Bilgi Balcı’nın kurduğu şahıs işletmesi Bilgi Ticaret 1980 yılında kurumsal bir kimlik kazanarak anonim şirkete dönüştürüldü ve Ocak 1990 da Gündoğdu Yapı End. A.Ş. doğdu.

Faaliyet Alanları

İşyeri Konut, Kooperatif, Hizmet Binaları, Fabrika, Eğitim ve Sağlık bina inşaatları v.b. iştigal konuları olup bu işler için yeterli kapasitede makine parkuru ve teknik alandaki deneyimli ve yetenekli kadrosuyla temelden ince inşaata, dekorasyondan restorasyona tüm alanlarda faaliyet göstermektedir.

Referanslar

1970 den günümüze farklı gereksinimlere yönelik yapıları kaliteli malzeme ve maksimum zaman yönetimi ile “kaliteye” öncelik vererek gerçekleştirmekteyiz. Çeşitli kullanım amaçlarına yönelik inşaatları uzman kadromuzla başarı ile tamamlamaktayız.

İş Güvenliği

İnsana verdiğimiz değerden dolayı gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetlerde daha güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturup, iş kazalarını en aza indirmek için; İş Sağlığı ve Güvenliği konusundaki kanun, tüzük ve yönetmeliklere uymayı taahhüt ederiz

Makine Parkurumuz

Tecrübeli teknik kadromuz, sahip olduğumuz yüksek bilgi birikimimiz, daima bakımlı ve göreve hazır makine parkurumuz ile müşterilerimize daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermek amacıyla en güncel inşaat tekniklerini yaptığımız çalışmalarda kullanıyoruz.

Amacımız

Gündoğdu Grup Olarak gelişme ve büyümedeki amacımız; uluslararası standartlarda hizmet üretmek, ileri teknolojiler kullanarak sürekli gelişmek ve işgücünü verimli bir şekilde kullanarak tüketiciyi memnun edip Türk ekonomisine katkıda bulunmaktır.

İletişim Bilgileri

 Adres: GÜNDOĞDU YAPI MALZEMELERİ A.Ş. Ethemefendi cad. no:83/a  Erenköy / İSTANBUL

Tel: +90 216 386 93 46

Tel: +90 216 386 93 47

Faks: +90 216 386 01 43

E – posta : berrinbalci@gundogdugrup.com

Web: www.gundogdugrup.com.tr

İletişim Formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Harita