Güntaş Lojistik

1976 yılında kurulan Güntaş Lojistik, “Lojistik Hizmetler”, “Tedarik Zinciri Çözümleri” ve “Tedarik Zinciri Danışmanlık Hizmetleri” alanlarında ulusal ve uluslararası düzeyde hizmet vermektedir. Güntaş Lojistik bir Gündoğdu Grup iştirakidir.

1976′dan beri taşımacılık sektöründe önemli bir yeri olan Güntaş Lojistik deneyimli ekibiyle müşteri odaklı hizmetler sunmaktadır.

Güntaş Lojistik; geçmişinden gelen tecrübesi, kültürü ve profesyonel kadrosuyla çok hızlı değişen global dünyada, müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun taşımacılık çözümlerini sunarak, sektöründe lider, yenilikçi bir firma olmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz:

Müşteri memnuniyetini temel alan, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda zamanında, hızlı ve etkin çözümler üreten, özel taşımacılık sistemleri ile maliyet avantajı yaratan ve katma değerlerle sektörde tanınan bir firma olmak.

Misyonumuz:

İthalat, ihracat, transit ticaret ve cross-trade ticaret yapan firmaların ihtiyaçlarını analiz ederek, yenilikçi, çevreye duyarlı, kaliteli ve entegre lojistik hizmet sunan; lider, güvenilir ve saygın çözüm bir ortağı olmak.

Müşteri Odaklılık

Faaliyetlerimizin merkezine müşterilerimizi koyarak, beklentilerini karşılamak, uzun vadeli ve kalıcı iş ortaklıkları kurmak.

Takım Ruhu

Bilgi çağında hiç kimse tek başına her şeyi bilemez, yapamaz. Bunun bilincinde olarak, karşılıklı etkileşim sayesinde en verimli sonuçlara birlikte ulaşmak; birlikte sorumluluk almak.

Sürekli Gelişim

Takım üyelerini ve çevremizdekileri daha iyi ve daha bilgili insanlar olmaya teşvik etmek; çalışanlarımızın önünü açmak, bilgi ve becerilerini artırmak.

Güvenilirlik

Sözünü tutmak; tutamayacağımız sözler vermemek; şeffaf ve hesap verici olmak.

Çevreye Saygı

Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için toplumu bilinçlendirici etkinliklerde bulunmak; davranışlarımızla örnek olmak.

Maliyet Yönetimi

Süreçleri doğru yöneterek verimlilik sağlamak; maliyetleri azaltmaya yönelik gerekli altyapıyı kurmak.

İletişim Bilgileri

Adres: GÜNTAŞ LOJİSTİK  Bulgurlu Mah.Libadiye Cad. Toygar Çeşme Sokak. No:91 Çamlıca-Üsküdar / İSTANBUL-TÜRKİYE

Tel: +90 216 335 31 50

Faks: +90 216 335 30 45

İletişim Formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Harita