Sidonya Hotel

Gündoğdu grubuna ait bir işletmemiz olan Sidonya hotel, Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı ve üç yıldızlı olarak 1996 yılında kadıköy’ün ilk projeli oteli olarak Rıhtım Caddesi Nemlizade Sokak’ta, Anadolu yakası’nda hizmete açılmıştır.

Yamaçta olduğu için konumu gereği boğazı ve Marmarayı eşsiz bir noktadan görmektedir. Gerek Kadıköy’ün dünyaya açılan kapısı sayılan rıhtıma ve iskeleye olan yürüyüş mesafesindeki yakınlığı, gerekse haydarpaşa tren garına beş dakikalık mesafede oluşu nedeni ile istanbul dışından gelen misafirlere kolaylık sağlamaktadır.

Ayrıca da havalimanlarına 45 dakika – 1 saat uzaklıktadır. Butik otel kimliği taşıyan mekanın teras katındaki restoranında kokteyl, nişan, düğün gibi özel kutlama günleri düzenlenebilmektedir.

Yıllardır gelenekselleşmiş damak tadını koruyan mutfağında dünya mutfaklarına ait seçkin örnekler yer almaktadır.

Bu özelliğinden dolayı çeşitli kereler yazılı ve görsel medyada yer almıştır.
Kübadan çine kadar dünyanın dört bucağından özel konuklar ağırlayan otelimiz bundan sonrasında da aynı çizgide gelişerek ve güzelleşerek ev sahipliğini sürdürmeye devam edecektir.

Sidonya hotel

Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı ve üç yıldızlı olarak 1996 yılında kadıköy’ün ilk projeli oteli olarak Rıhtım caddesi Nemlizade Sokak’ta hizmete açılmıştır.

Odalarımız

Otelimizde toplam 40 oda mevcut olup, 6 adeti deniz manzaralı suit odadır.

Kadıköy Teras Restorant

Marmara’yı en güzel noktasından gören 50 kişilik Kadıköy Teras Restorant‘ımız,yıllardır gelenekselleşmiş damak tadını koruyan mutfağında dünya mutfaklarına ait seçkin örneklerini güler yüzlü ve kaliteli personeli ile size ve değerli misafirlerinize unutamayacağınız geceler yaşatmak için hizmetinize sunulmuştur.

Toplantı Salonu

Toplantı, seminer, konferans ve kurs organizasyonlarınızda sizlerin tüm beklentilerini karşılayacak şekilde düzenlenmiş bir toplantı salonumuz hizmetinizdedir. Salonumuz isteğinize göre tiyatro düzeni, sınıf düzeni ve “U” düzeni şeklinde düzenlenebilmektedir

Tarihi Yerler

İstanbul Kadıköy Merkezli olan Sidonya Hotel Üsküdar, Kadıköy ve Bostancı’nın tüm tarihi mirasına çok rahat ulaşabilecek bir konumdadır. Save

Ulaşım Rahatlığı

Kadıköy’de bulunan otelimiz, İstanbul’un her yerine transfer hizmetleri ve kolayca ulaşabileceğiniz, zamanı etkili kullanabileceğiniz müşteri memnuniyetinin öncelikli olduğu bir oteldir…

Sidonya Hotel E-Bülten

İletişim Bilgileri

Adres: Sidonya Hotel (GUNTUR TURZM.İŞL.AŞ.) Rıhtım cad. Nemlizade sok. no : 34 Kadıköy / İstanbul

Tel: +90 216 349 53 08

Faks: +90 216 337 01 91

 E – posta : info@sidonyahotel.com.tr

Web: www.sidonyahotel.com.tr

İletişim Formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Harita